Ryszard Grzebyk

Osteopata | Specjalista medycyny naturalnej i chińskiej | Autor

Opis

Dyplomowany w Kanadzie osteopata, doktor medycyny naturalnej i chińskiej, specjalizujący się głównie w chorobach chronicznych. Po latach nauki i praktyki opracował łańcuch przyczynowo-skutkowy powstawania chorób i na jego podstawie sposób leczenia przyczynowego.

Autor artykułów w prasie i seminariów, na których jako pierwszy na świecie uczy praktycznie nieznanej powszechnie logiki leczenia przyczynowego. Autor serii książek Rak to nie wyrok, 4-tomowego kompendium medycyny naturalnej, w którym podaje podstawy leczenia przyczynowego, dzieli się odkryciami, w tym dowodami na skuteczność medycyny naturalnej, oraz sposobami niekonwencjonalnej walki z niemal wszystkimi chorobami. Szczegółowo opisuje naukowo potwierdzone przyczyny występowania chorób autoimmunologicznych i nowotworowych, które często bywają efektem stosowania farmakoterapii.

Dwa pierwsze tomy serii porządkują wiedzę, tak pogmatwaną na studiach medycznych… Dowiesz się z nich, jakie są najważniejsze filary zdrowia. Kolejne dwa tomy zawierają konkretne rozwiązania na dane ogniwo łańcucha przyczynowo-skutkowego powstawania chorób. W „Raportach” przedstawione zostały metody skutecznego leczenia alergii, autyzmu, astmy, SM, reumatyzmu, raka i innych schorzeń autoimmunologicznych!

Bierze udział w:

Wydarzenie - main - Krynica_2
Vouchery na dostęp do części Premium wydarzenia dostępne tylko dla Wystawców. Kontakt bezpośrednio z organizatorem.
Festiwal Natura&Zdrowie | Kongres Zdrowie i Natura | Krynica
2023-09-23
Festiwal Natura&Zdrowie | Kongres Zdrowie i Natura | Krynica