Jerzy Maslanky

Trener zdrowia | Dietetyk | Autor publikacji

Opis

Niezbędną wiedzę zdobywał min. na międzynarodowych kongresach, sympozjach, w Amerykańskiej Akademii Medycyny Środowiskowej i “Global College of Natural Medicine” (USA). Wiedza jaką zgromadził, pozwoliła mu ostatecznie zrozumieć mądrość Hipokratesa, który leczenie choroby, zawsze zaczynał od usuwania przyczyn, które ją wywołały.
Jako dietetyk, autor i zwolennik integracji nauk medycznych, dzieli się swoją wiedzą na spotkaniach autorskich, prelekcjach, konferencjach oraz w gabinecie Maslanky Consulting, w których zgłaszany problem zdrowotny, rozpatrywany jest indywidualnie, albowiem ten sam może mieć, i często ma, inną przyczynę. Dla Jerzego Maslanky zdrowie dzieci i kobiet jest szczególnie bliskie, o czym świadczy tytuł kolejnej książki “Zdrowa kobieta to zdrowa rodzina”. To min. z tego powodu (przy współudziale lekarzy i naukowców z UJ), zorganizował w 2007r. w Krakowie, I konferencję Medycyny Ekologicznej, na którą zaprosił wielu polskich, amerykańskich, kanadyjskich naukowców oraz lekarzy, a wśród nich prof. dr Thomasa Hilgers`a – ginekologa i twórcę wiedzy medycznej zwanej NaProTechnologią. To właśnie to wydarzenie zainicjowało w Polsce dostęp do NaProTechnologii. Naukowej i skutecznej alternatywy dla kontrowersyjnego, z moralnego i medycznego punktu widzenia,“leczenia” niepłodności metodą In vitro.
W ten oto sposób jedno z wielu marzeń Jerzego spełniło się. Kolejne, które wciąż się spełnia, to dzielenie się z Rodakami wiedzą z zakresu przyczynowego leczenia chorób przewlekłych. Wiedzą ta, jak okazuje się, kiedy sprzężona z wiedzą dr. Hilgers`a, wielokrotnie zwiększa możliwość przyjścia na świat oczekiwanego potomstwa. Fakty nie zaprzeczają. W “Maslanky Consulting” na pięć dotychczas konsultowanych przypadków niepłodności, cztery zakończyły się oczekiwanym sukcesem.

Bierze udział w:

Wydarzenie - main - Krynica_2
Vouchery na dostęp do części Premium wydarzenia dostępne tylko dla Wystawców. Kontakt bezpośrednio z organizatorem.
Festiwal Natura&Zdrowie | Kongres Zdrowie i Natura | Krynica
2023-09-23
Festiwal Natura&Zdrowie | Kongres Zdrowie i Natura | Krynica